Перелік документів необхідних для надання на співбесіду для роботи в Чехії

ПЕРЕЛІК  ДОКУМЕНТІВ,  НЕОБХІДНИХ  

ДЛЯ  НАДАННЯ  НА  СПІВБЕСІДУ:

  1.  Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
  2. Одна нотаріально завірена копія документу про найбільшу отриману освіту + 1 незавірена копія нотаріально завіреної копії документу про найбільшу отриману освіту
  3. Чотири фотокартки, як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80 % площі фотокартки та без окулярів/
  4. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та по 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінки з особистими даними та фотокартки, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзд через кордон.
  5. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінки з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йдеться про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, якщо Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
  6.  Одна незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером (ідентифікаційний код)

7.      300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК (який гарантує серйозність Ваших намірів, дотримання термінів оформлення, та забезпечує не марне оформлення даних документів), на який буде надана офіційна квитанція, згідно якої дані кошти будуть повернуті Вам після прибуття до місця працевлаштування та підписання сталого контракту з роботодавцем  (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).