Работа в Чехии в компании Dopravní podnik města Hradce Králové

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

 ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Роботодавець Dopravní podnik města Hradce Králové, a. s. /DPmHK/ «АТ Доправні поднік мєста Градце Кралове /ДРмГК/» прийматиме до штату напряму з легальним трудовим договором:

 • ВОДІЇВ АВТОБУСІВ з наведеними нижче робочими обов’язками: водії автобусів громадського транспорту. Посади для чоловіків та жінок.

Вимоги відносно освіти: мінімальне успішно закінчена базова середня освіта, тобто 9 класів, та дійсні українські водійські права категорії «D» /звертаємо вашу увагу на те, що наявність категорії  «D1» не вистачає/. З досвідом керування великими міськими автобусами принаймні один рік (підтверджуєте письмовою довідкою від бувшого або сучасного роботодавця (-ців), досвід керування зчленованими автобусами (тролейбусами) є великою вигодою, але не є обов’язковою умово – звертаємо Вашу увагу, що ми не шукаємо водіїв мікробусів – «маршруток». Мінімальна робоча доба складає 37,5 годин/тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою у період навчання та професійних іспитів, тобто у період першого місяця від виходу на роботу є 21.000,00 CZK/брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 16.530,00 CZK нетто/місяць. При перерахунку на EUR складає заробітна плата 648,00 EUR* нетто/місяць. З урахуванням понаднормових годин, в залежності від Ваших здібностей, гнучкості, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 27.554,00 CZK брутто/місяць. Після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування складає така заробітна плата 21.042,00  CZK нетто. При перерахунку на EUR це складає  825,00 EUR* нетто/місяць.  

Роботодавець надає можливість понаднормової роботи згідно з положеннями Трудового кодексу.

 • ЕЛЕКТРОМЕХАНІКІВ з наведеними нижче робочими обов’язками: технічне обслуговування а ремонт автопарку міського підприємства громадського транспорту (тролейбуси, електробуси, зарядна інфраструктура) та співпраця при щоденному забезпеченні робочого стану автопарку. Посади для чоловіків.

Вимоги відносно освіти: Принаймні трирічне професійне училище з спеціальності електротехніка, у ідеальному випадку – електромеханік або вища освіта з спеціальності «електромеханіка» та досвідом роботи при технічному обслуговуванні та ремонту тролейбусів принаймні один рік (підтверджуєте письмовою довідкою від бувшого або сучасного роботодавця (-ців). Здобувачі з чинними водійськими правами категорії «C» або ще краще «D» матимуть перевагу!

Мінімальна робоча доба складає 37,5 годин/тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою протягом першого року перед складенням іспитів з Постанови номер 100/1995 Зводу законів, після чого Ви будете мати можливість самостійно виконувати роботу без догляду, – 20.400,00 CZK /брутто – після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 16.116,00 CZK  нетто/місяць. При перерахунку на EUR складає заробітна плата 632,00 EUR* нетто/місяць. Після успішного складення іспитів з Постанови номер 100/1995 Зводу законів та з урахуванням понаднормових годин, в залежності від Ваших здібностей, гнучкості, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою при  дотриманні усіх передбачених законом меж може заробітна плата може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 25.000,00 CZK брутто/місяць. Після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування складає така заробітна плата 19.295,00  CZK нетто. При перерахунку на EUR це складає  756,50 EUR* нетто/місяць.  

Роботодавець надає можливість понаднормової роботи згідно з положеннями Трудового кодексу, але лише після успішного складення іспитів з Постанови номер 100/1995 Зводу законів.

Набір проходитиме протягом місяців червень-вересень 2019 року, але не пізніше, ніж після того, як на набір зареєструється 10 здобувачів на кожну посаду. Будь ласка, перевіряйте свою електронну пошту! Про термін проведення набору Вас повідомлять мінімально за 14 днів перед його проведенням співробітники колл-центру компанії ТОВ МІВІВА (www.miviva.com.ua). Заробітна плата буде виплачуватися у чеських кронах. Підприємство роботодавця знаходиться в Чеській Республіці у місті Градец Кралове.

РОБОТОДАВЕЦЬ ВИМАГАЄ:

 • вправність, лояльність, гнучкість та сумлінність,
 • для здобувачів на посаду водія: відвідати роботодавця у місті Градец Кралове (необхідно мати біометричний закордонний паспорт), де буде проведено психологічне обстеження та транспортне тестування,
 • відповідальність та ретельність,
 • відсутність судимостей без будь-яких записів. Докладається до візового процесу, в оригіналі має бути написано “повна” а не “скорочена”
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову, успішні здобувачі зобов’язані мати діючий SKYPE. Вимагається знання чеської мови принаймні на комунікаційному рівні, тому ми будем навчати вибраних здобувачів чеській мові після набору, крім того, здобувачі, які володіють чеською мовою принаймні на комунікаційному рівні, матимуть право на ліпші умови прийняття!,
 • відмінний стан здоров’я – Вас чекають цілком три обстеження
 • бажання працювати у цілодобовому режимі = увага, праця також в ночі, у вихідні дні та державні свята!,
 • участь на набору у Львові, де Ви проходитиме перший медичний огляд, керування у міському дорожньому русі для підтвердження водійського вміння та співбесіда. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, у тому числі у випадку негативного транспортно-психологічного обстеження буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • Приїзд до роботодавця у місто Градець Кралове, де Ви пройдете другий медичний огляд та транспортно-психологічне обстеження, а потім після успішного проходження попередніх дій отримаєте від роботодавця підписаний майбутній трудовий договір та будете зареєстровані у режимі Україна. Приїзд до роботодавця, розміщення та обіди є для Вас у випадку успішного проходження тестів безкоштовне,
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

Постійну роботу у великій фірмі, що має 90-річну традицію, позачергові премії в залежності від господарських висновків компанії, пророблена система бонусів (вихідні дні, свята, робота  ночі, понаднормова робота тощо), грошова допомога для використання на масаж та фітнес на території підприємства, відрахування на пенсійне страхування у розмірі 3% з заробітної плати брутто, дотацію на харчування, талони на харчування, премії у зв’язку з ювілеєм (трудовим або життєвим), премія за їзду без ДТП, службовий одяг, регулярне навчання,  5 тижнів відпустки (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), регулярні виплати заробітної плати, чіткий графік змін та можливість працювати на півставки, вигідна ціна на квитки до міського транспорту для Вас та членів Ваших сімей (наприклад, батьки з двома дітьми зекономлять за рік 9000 CZK за квитки на міський транспорт), вигідне розміщення у Градці Кралове, а також забезпечення оформлення віз із усіма зборами.  Крім того безкоштовні курси чеською мови посередництвом SKYPE вже протягом доби оформлення візи! Допомога з релокацією (переміщенням) найближчої родини згідно з діючим законодавством Чеської Республіки та її візових програм. Детальнішу інформацію Вам буде надано протягом набору у Львові.

Водії працюють у безперервному режимі у середньому 40 годин на тиждень. Електромеханіки працюють в першу зміну мінімально 37,5 годин/тиждень.

Житло забезпечено роботодавцем спочатку у однокімнатних квартирах, де Ви будете розміщені максимально по двох; спільна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, wi-fi, телевізор, ванна кімната /душ/. До вашого розпорядження буде також пральна машина. Прибиранням та пранням Ви займатиметься самі, як вдома. Роботодавець оплачує житло за перший місяць. Максимальна ціна за особу на місяць складає 160 EUR*.

На набір будемо реєструвати максимально 10 здобувачів на посаду водія з наведеними вище та дотриманими вимогами (довідка про стаж роботи водія у міському громадському транспорті /автобус – тролейбус, яку потрібно відправити електронною поштою заздалегідь до центра наборів у Львові, фотографію посередництвом VIBER, або у форматі JPG, JPEG, PDF як додаток e-mail на адресу: [email protected] – керування маршрутками та іншими мікроавтобусами дійсно до цього стажу не буде зараховано) – просимо, щоб Ви це навіть не пробували. Далі будемо реєструвати на набір максимально 10 здобувачів на посаду Електромеханік з наведеними вище та дотриманими вимогами (довідка про стаж роботи електромеханіком електробуса та тролейбусу, яку потрібно відправити електронною поштою заздалегідь до центра наборів у Львові, фотографію посередництвом VIBER, або у форматі JPG, JPEG, PDF як додаток e-mail на адресу: [email protected]). У наборі пройде максимально 5 здобувачів + 1 дублер на посаду водія, а також 5 здобувачів + 1 дублер на посаду Електромеханік. Решта, які не пройшли, будуть мати можливість прийняти участь у набору для іншого роботодавця, який буде запропоновано у наступному періоді. Участь можуть прийняти здобувачі, які не пройшли у інших наборах для інших фірм, але мають потрібний досвід та дотримують усі необхідні критерії.

Потрібні документи для набору:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. Здобувачі на посаду водій автобусу: 1 незавірена копія документу про найвищу досягнену освіту.
 4. Здобувачі на посаду Електромеханік: 1 нотаріально завірена копія документу про найвищу досягнену освіту з спеціальності «Електротехніка» та 1 проста копія з цієї нотаріально завіреної копії.
 5. Здобувачі на посаду водій автобусу: 1 нотаріально завірена копія водійських прав з обох сторін. Повторюємо, що необхідна категорія «D» – «D1» не вистачить.
 6. 5 фотографій як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/.
 7. Оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 8. Оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 9. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ НА 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна