Работа в Чехии в компании Dopravní podnik města Brna, a. s.

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

https://www.dpmb.cz

 Роботодавець Dopravní podnik města Brna, a. s. «АТ Доправні поднік міста Брна» /Транспортне підприємство міста Брно/, прийматиме до штату напряму з легальним трудовим договором:

 • ВОДІЇВ АВТОБУСІВ з наведеними нижче робочими обв’язками: водії автобусів громадського транспорту у місті Брно. Посади для чоловіків та жінок.

Вимоги відносно освіти: мінімальне успішно закінчена базова середня освіта, тобто  9 класів, та дійсні українські водійські права категорії «D» /звертаємо вашу увагу на те, що наявність категорії  «D1» не вистачає/. Мінімальна робоча доба складає 40,00 годин/тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою у період навчання та професійних іспитів, тобто у період одного місяця від виходу на роботу  є 22.800,00 CZK/брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 17.772,00 CZK  нетто/місяць. При перерахунку на EUR складає заробітна плата 696,90 EUR* нетто/місяць. Після проходження навчання, тобто приблизно від другого місяця після приїзду та виходу на роботу, заробітна плата підвищується у середньому до 30.000,00 CZK брутто/місяць, а   після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  складає 22.740,00 CZK нетто/місяць. При перерахунку на EUR складає заробітна плата 891,76 EUR* нетто/місяць. В залежності від Ваших здібностей, гнучкості, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата, з урахуванням понаднормової праці при дотриманні усіх передбачених законом меж може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 38.800,00 CZK брутто/місяць. Після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування складає така заробітна плата 28.802,00 CZK нетто. При перерахунку на EUR це складає  1.129,49 EUR* нетто/місяць.

         РОБОТОДАВЕЦЬ ВИМАГАЄ:

 • вправність, лояльність, гнучкість та сумлінність,
 • досвід у керуванні міських автобусів принаймні один рік (наявність досвіду підтверджується довідкою від бувшого роботодавця /роботодавців/, досвід у керуванні зчленованими автобусами (тролейбусами) надає велику перевагу, але не є обов’язковою умовою – звертаємо Вашу увагу на те, що ми не шукаємо водіїв мікробусів – маршруток,
 • пройти у роботодавця у місті Брно психологічне обстеження, медичний огляд та транспортне тестування, тобто, обов’язково приїхати до роботодавця
 • відповідальність та ретельність,
 • відсутність судимостей (довідка надається для оформлення візи),
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову, успішні здобувачі зобов’язані мати діючий SKYPE. Вимагається знання чеської мови принаймні на комунікаційному рівні, тому ми будем навчати вибраних здобувачів чеській мові після набору; цей курс є для здобувачів обов’язковий,
 • відмінний стан здоров’я – Вас чекають цілком три обстеження (два медичні огляди та транспортно-психологічне обстеження)
 • бажання працювати у цілодобовому режимі = увага, праця також в ночі, у вихідні дні та державні свята!,
 • участь на набору у Львові, де Ви проходитиме перший медичний огляд, керування у міському дорожньому русі для підтвердження водійського вміння та співбесіда. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, у тому числі у випадку негативного транспортно-психологічного обстеження буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • Приїзд до роботодавця у місто Брно, де Ви пройдете другий медичний огляд та транспортно-психологічне обстеження, а потім після успішного проходження попередніх дій отримаєте бід роботодавця підписаний майбутній трудовий договір та будете зареєстровані у режимі Україна. Приїзд до роботодавця, розміщення та обіди є для Васс у випадку успішного проходження тестів безкоштовне,
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

            Постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається, з легальним трудовим договором  прямо із роботодавцем без посередників, мотиваційну початкову заробітну плату, тиждень відпустки понад законної (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), можливість понаднормової роботи, проїзні  пільги для членів сім’ї, дотацію на харчування, талони на харчування до інших закладів, захисні напої, робочий одяг, страхування відповідальності за шкоду, вчинену роботодавцеві, можливість користуватися тренажерним залом, басейном, бібліотекою, дотація на відпустку – у тому числі і для дітей, дотація на додаткове пенсійне страхування, премії в зв’язку з ювілеями робочими або життєвими, 2 рази на рік надання бенефіту (до 6000 CZK/рік згідно з вибором працівника,  а саме  у формі дотації на пенсійне страхування, страхування життя або талонів), а також забезпечення оформлення віз із усіма зборами.  Крім того безкоштовні курси чеською мови посередництвом SKYPE вже протягом доби оформлення візи! Допомога з релокацією (переміщенням) найближчої родини згідно з діючим законодавством Чеської Республіки та її візових програм. Детальнішу інформацію Вам буде надано протягом набору у Львові.

                 Мінімальна передбачена кількість відпрацьованих годин складає 40 годин/тиждень! Роботодавець надає можливість працювати понаднормово! Праця  проходить у цілодобовому режимі у змінному графіку.

Житло забезпечено роботодавцем спочатку у гуртожитку підприємства на добу перших 6-ти місяців. Працівники будуть розміщені максимально по чотири в кімнаті; спільна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, wi-fi, телевізор, ванна кімната /душ/ та туалет також спільні. До вашого розпорядження буде також пральна машина. Прибиранням та пранням Ви займатиметься самі, як вдома. Житло роботодавець не оплачує. Максимальна ціна за особу на місяць складає 15 EUR*. Після 6-го місяця необхідно самим забезпечити для себе житло. У місті Брно можна просто знайти вигідну оренду квартири по добрій ціні. У випадку, що Ви домовитеся між собою та орендуєте, наприклад, двокімнатну квартиру на чотирьох, будете мати дуже низьку ціну. У кожному випадку Вам буде запропонована допомога фахівців, так що не треба боятися.

На набір будемо реєструвати максимально  25 здобувачів з наведеними вище та дотриманими вимогами (довідка про стаж роботи водія у міському громадському транспорті /автобус – тролейбус, яку потрібно відправити електронною поштою заздалегідь до центра наборів у Львові, фотографію посередництвом VIBER, або у форматі JPG, JPEG, PDF як додаток e-mail на адресу: [email protected] – керування маршрутками та іншими мікроавтобусами дійсно до цього стажу не буде зараховано) – просимо, щоб Ви це навіть не пробували. Буде вибрано максимально 10 здобувачів + 3 дублери. Решта, які не пройшли, будуть мати можливість прийняти участь у набору для іншого роботодавця, який буде запропоновано у наступному періоді. Участь можуть прийняти здобувачі, які не пройшли у інших наборах для інших фірм, але мають потрібний досвід та дотримують усі необхідні критерії.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна