Работа в Чехии в компании JAPO – transport, s. r. o.

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!.

ПРОИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

 http://www.japotransport.cz/

 Роботодавець JAPO – transport, s. r. o. «TOB ЯПО – транспорт» прийме до своїх рядів напряму з легальним трудовим договором:

 • ВОДІЇВ МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, з діючими українськими водійськими правами категорії «C+E», що були отримані до09.2009 року, з діючою картою водія під тахограф та з досвідом керування тягачів. Автопарк компанії складають переважно автомобілі марки DAF XF 106 з кабінами «super space» та брезентовими тристоронніми тентами. Головні перевезення ЧР – Італія. Роботодавець прийматиме 15 здобувачів. На набір будемо реєструвати максимально 25 кандидатів. Вимоги відносно освіти: базова освіта – 9  класів. Робоча доба складає обов’язкових 40 годин/тиждень, є також можливість додаткових годин,  з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою 17.000,00 CZK/брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 13.780,00 CZK/нетто. При перерахунку на EUR  складає заробітна плата 540 EUR* нетто/місяць. В залежності від Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 71.025,00 CZK/брутто разом з добовими грошима за відрядження, бонусів та премій, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 51.001,00 CZK нетто/місяць. При перерахунку на EUR  складає заробітна плата 2.000 EUR* нетто/місяць.

Набір проходитиме протягом місяця червня – вересня 2019 року. Уточнимо не пізніше, як за 14 днів до проведення набору. Перевіряйте регулярно свою електронну пошту, яку Ви навели у анкеті. Заробітна плата буде виплачувана у чеських кронах. Роботодавець надає можливість працювати понаднормово у рамках положень Трудового кодексу ЧР. Підприємство роботодавця знаходиться у містечку Попувки, район Брно-венков.

ВИМАГАЄМО:

 • діюче українське посвідчення водія для категорії C+E, що було отримане до09.2009 року,
 • досвід роботи з керуванням тягачів,
 • вигода, але не умовам є досвід з доріг та автострад у ЄС та діючий «E95»,
 • діючу українську картку водія під тахограф,
 • відповідальні та ретельність, вміння, лояльність та сумлінність,
 • відсутність судимостей (Довідка про відсутність судимостей надається до процесу оформлення віз),
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову; успішні кандидати зобов’язані мати встановлений та діючий SKYPE, будемо Вас навчати чеській мові,
 • відмінний стан здоров’я; будете проходити два медогляди, а також психологічні та водійські тести,
 • бажання працювати у вихідні дні та у державні свята!,
 • прийняти участь у наборі у Львові, де проходитиме також і перший медичний огляд, покажете своє водійське вміння та пройдете співбесіду з представником роботодавця. Успішні здобувачі, що будуть вибрані та підпишуть протокол намірів про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, у тому числі у випадку негативних результатів психологічних та водійських тестів,  буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!,
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

 ПРОПОНУЄМО:

Постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається, легальний трудовий договір напряму з роботодавцем, без посередників, мотиваційну початкову заробітну плату, можливість працювати понаднормово, харчування у їдальні підприємства/купони на харчування, позачергові піврічні премії, регулярні корпоративні заходи, приємне робоче середовище та інші бенефіти. Забезпечення процесу оформлення віз з усіма зборами. Допомогу з перевезенням родини на підставі діючого законодавства.

Мінімальний фонд робочої доби складає 40 годин/тиждень! Роботодавець надає можливість працювати понаднормово! Праця проходить також у вихідні та державні свята.

Житло роботодавець забезпечує спочатку у обладнаних та мебльованих  гуртожитках (кухонні меблі, холодильник, пральна машина, постіль з матрацом, шафи та wi-fi), де Ви будете розміщені максимально по чотирьох  кімнаті. Кухня, ванна кімната та туалет спільні. Роботодавець оплачує перший місяць проживання. Максимальна вартість ліжко-місця на добу складає 10,00 EUR. Найчастіше працівники сплять у автомобілях (передбачені законом перерви у окремих країнах, через які ми їздимо, вихідні дні і т.д.), у цьому випадку є нічліг безкоштовний.

Здобувачі, що не пройдуть набір, будуть мати можливість прийняти участь у наборі для іншого роботодавця. Можуть прийняти участь також здобувачі, які не пройшли вибір на інших наборах для інших фірм, але мають потрібний досвід та стаж.

Поворотний внесок та потрібні для набору документи:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК НА ЯКИЙ ВИ ОТРИМАЄТЕ КВІТАНЦІЮ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ.
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. Діючу українську чіпову картку водія під тахограф. Якщо Ви не маєте цієї картки, потрібно її оформити та отримати не пізніше, як перед виїздом на роботу до ЧР (у жодному випадку не залишайте оформлення картки водія на останні дні)!). Картку водія надає лише Міністерство інфраструктури України, державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний та проектний інститут». Інформацію можна знайти на сайті: http://www.insat.org.ua (відділ «послуги» та третя закладка знизу).
 4. Оригінал та 2 незавірені копії водійських прав з обох сторін.
 5. 1 незавірена копія документу про найбільшу отриману освіту.
 6. 6 фотографій як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/.
 7. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 8. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 9. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ПРОЦЕС ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ  МОЖЕ ТРИВАТИ 3 МІСЯЦІ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ, ЯКЩИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ, НЕ ЗВІЛЬНЯЙТЕСЯ ВІДРАЗУ! ПРО ВИЇЗД ДО Ч ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ ЗАЗДАЛЕГІДЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ДО ВИЇЗДУ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ ТА ПОЧНІТЬ САМОСТІЙНО ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

* ПРИМІТКА: ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ЖИТЛА БУЛО ВИКОРИСТАНО КУРС У РОЗМІРІ 25,50 CZK / 1 EUR. ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ ЗМІНУ КУРСУ ЧЕСЬКОЇ КРОНИ ВІДНОСНО ЄВРО. АКТУАЛЬНИЙ КУРС НАВЕДЕНО НА ВЕБ-САЙТІ ЧЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна