Работа в Чехии в компании MEVA

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

 ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВАКАНСІЙ ОБМЕЖЕНА!

 http://www.meva.eu/

Роботодавець MEVA, a. s. «АТ МЕВА» прийматиме до штату на умовах довгострокових трудових відносин напряму:

 • ЗВАРЮВАЛЬНИКІВДЛЯ ВИКОНАННЯ ПРАЦІ: ЗВАРЮВАННЯ ВИРОБІВ З МЕТАЛЕВИХ МАТЕРІАЛІВ У СЕРЕДОВИЩІ CO2, КІНЦЕВЕ ОБРОБЛЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗВАРНИХ ШВІВ.

Вимоги відносно освіти: повна загальна середня освіта (11 класів) та наявність діючого українського сертифікату зварювальника у ідеальному випадку – Z-M1 (ZK 135 WO1), диплом професійно-технічного училища з спеціальності Зварювальник або з іншої спеціальності, але потрібна наявність діючого українського сертифікату зварювальника у ідеальному випадку – Z-M1 (ZK 135 WO1). Робоча доба складатиме 40 годин на тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою 22.000,00 CZK/місяць брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 17.225,00  CZK/місяць нетто. При перерахунку на EUR  складає заробітна плата 675,49 EUR* нетто/місяць. В залежності від Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 26.000,00 CZK/місяць брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 19.975,00 CZK нетто/місяць.

При перерахунку на EUR  складає заробітна плата 783,33 EUR* нетто/місяць.

РОБОТА ПРОХОДИТИМЕ У ПЕРШУ ТА ДРУГУ ЗМІНУ ВІД ПОНЕДІЛКА по п’ятницю. Роботодавець також надає можливість працювати понаднормово у рамках положень Трудового кодексу Чеської Республіки. У цьому випадку заробітна плата підвищується за рахунок понаднормових годин. Можливість працювати понаднормово залежить від потреб виробництва роботодавця та від Вашого бажання. Роботодавець прийматиме максимально 10 чоловіків. Реєструвати на набір ми будемо максимально 15 здобувачів.

Підприємство роботодавця знаходиться в Чеській Республіці у місті Роудніце-на-Лабе, тобто північно-західне від Праги на відстані 51 км.

 ВИМАГАЄМО:

 • навички ручної праці
 • вміння працювати в команді
 • відповідальність та ретельність
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову; в здобувача має бути робочий Скайп для навчання
 • відсутність судимостей та стягнень
 • резюме з інформацією відносно трудового досвіду
 • відмінне здоров’я та фізична форма
 • повна загальна середня освіта (11 класів) та наявність діючого українського сертифікату зварювальника у ідеальному випадку – Z-M1 (ZK 135 WO1), диплом професійно-технічного училища з спеціальності Зварювальник або з іншої спеціальності, але потрібна наявність діючого українського сертифікату зварювальника у ідеальному випадку – Z-M1 (ZK 135 WO1).
 • прийняти участь у наборі у Львові, де проходитиме також і перший медичний огляд, практичні тести зі зварювання (потрібно взяти з собою робоче взуття, одяг, фартух та, у ідеальному випадку, власну каску для зварювання), а також співбесіда з представником роботодавця. Успішні здобувачі, що будуть вибрані та підпишуть протокол намірів про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, у тому числі у випадку негативних результатів первинного медогляду,  буде внесок використано на витрати в зв’язку з набором, приїздом до роботодавця, оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

ПРОПОНУЄМО:

Постійну роботу в чеській фірмі, що динамічно розвивається, з легальним трудовим договором прямо з роботодавцем без посередників, з мотиваційною початковою заробітною платою, щомісячні надбавки та премії до базової заробітної плати, забезпечене житло з дотацією, тиждень відпустки понад законної (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), можливість понаднормової роботи, бонуси в залежності від виконання виробничих планів, дотацію на харчування,  оформлення віз (у тому числі усі платежі) та допомогу з перевезенням родини на підставі діючого законодавства та правил Чеської Республіки.

Житло забезпечено у гуртожитку компанії максимально по двох в кімнаті; в гуртожитку є холодильник, мікрохвильова піч та електричний чайник, кухня, ванна кімната і туалет – спільні. Будете також мати можливість користуватися автоматичною пральною машиною. Прибиранням та пранням Ви  займатиметься самі, як у себе вдома.

Здобувачі, які не були вибрані, матимуть можливість вибрати собі іншу працю для іншого роботодавця, яку ми запропонуємо їм в наступному разі. Тому необхідно, щоб вони не відступилися та пройшли усі потрібні адміністративні процедури так само, як ті, що були вибрані.

 Поворотний внесок та потрібні для набору документи:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК НА ЯКИЙ ВИ ОТРИМАЄТЕ КВІТАНЦІЮ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформацію про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 нотаріально завірена копія документу про найвищу отриману освіту та 1 незавірена копія з цієї нотаріально завіреної копії про найвищу отриману освіту – ця вимога діє для тих з Вас, хто має диплом зі спеціальності Зварювальник або подібний диплом (електрогазозварювальник, електрозварювальник тощо).
 4. 1 нотаріально завірена копія діючого українського сертифікату зварювальника, найкраще для категорії Z-M1 (ZK 135 WO1), та 1 незавірена копія цієї нотаріально завіреної копії діючого українського сертифікату зварювальника, у ідеальному випадку для категорії Z-M1 (ZK 135 WO1). – ця вимога діє для усіх, хто не має диплом з спеціальності Зварювальник або подібний диплом електрогазозварювальник, електрозварювальник тощо).
 5. 4 фотографії як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/.
 6. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 7. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2  незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та персональними даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої картки у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 8. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ ВІД 6 ДО 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА 14 ДНІВ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ САМОСТІЙНО ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна