Работа в Чехии в компании NOVATRONIC, s. r. o.

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧР!

ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

 https://www.novatronic.cz/

 Роботодавець NOVATRONIC, s. r. o. «ТОВ НОВАТРОНІК» шукає:

 • РОБІТНИКІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МЕБЛІВ

 – ЗІ СТАЖОМ РОБОТИ ПРИНАЙМНІ 1 РІК, В ІДЕЛЬНОМУ ВИПАДКУ З ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЮ ОСВІТОЮ З ФАХУ – СТОЛЯРА, У КОЖНОМУ ВИПАДКУ З ПИСЬМОВИМ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ СТАЖУ БІЛЬШЕ 1 РОКУ ВІД МИНУЛИХ РОБОТОДАВЦІВ. ЩО БИ ВИ МАЛИ ДЛЯ ЦІЄЇ ПОСАДИ ОБОВ’ЯЗКОВО ВМІТИ: Головне – комплектація меблів – праця в майстерні ручної праці – sскладання корпусних меблів, монтаж фурнітури + досвід з лакуванням надає велику перевагу здобувачеві, але не є обов’язковою умовою. Мінімальна робоча доба складає 38,75 годин/тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою 16.400,00 CZK/брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 13.366,00 CZK  нетто/місяць. При перерахунку на EUR та годинну заробітну плату – 3,23 EUR* нетто/година. В залежності від Ваших здібностей, гнучкості, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 19.820,00 CZK брутто/місяць. Після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування складає така заробітна плата 15.719,00 CZK нетто. При перерахунку на EUR та годинну заробітну плату це складає  3,80 EUR* нетто/година.

(У наведеному розрахунку не враховані надбавки за роботу у вихідні дні, вночі, у державні свята згідно з відповідними законами = заробітна плата може ще підвищитися. Роботодавець також надає можливість працювати понаднормово = заробітна плата підвищується завдяки понаднормовій роботі.)

НА НАБІР БУДЕМО РЕЄСТРУВАТИ МАКСИМАЛЬНО 10 КАНДИДАТІВ, РОБОТОДАВЕЦЬ БУДЕ ПРИЙМАТИ ЦІЛКОМ 5 ЗДОБУВАЧІВ.

Підприємство роботодавця знаходиться в Чеській Республіці у місті Шумперк, тобто на відстані 248 км східно від Праги або на відстані 54 км на північ від міста Оломоуц.

ВИМАГАЄМО:

 • зацікавленість в роботі, навички ручної праці, вправність та сумлінність
 • зацікавленість в роботі з деревостружковими плитами (ДСтП), не з масивом
 • вміння працювати в команді
 • відповідальність та ретельність
 • відсутність судимостей
 • відмінний стан здоров’я та фізична форма
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову, необхідно мати діючий SKYPE
 • досвід роботи на виробництві меблів принаймні 3 роки, обов’язково письмове підтвердження на стаж роботи мінімально 1 рік від роботодавця або роботодавців; це буде потрібно підтвердити у візовому процесі!
 • освіта – мінімально середня загальноосвітня школа (11 класів) або закінчення

професійного училища

 • прийняти участь в наборі у Львові (на набір будемо реєструвати максимально 10 здобувачів). Буде проведена співбесіда, що буде пов’язана з перевіркою здібностей здобувачів = практичне тестування та медичний огляд. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

ПРОПОНУЄМО:

постійну роботу у невеликій сімейній компанії з легальним трудовим договором прямо з роботодавцем без посередників, з мотиваційною заробітною платою при виході на роботу,  щомісячні надбавки до зарплати та премії до базової заробітної плати, котрі передбачено законом, можливість понаднормової роботи, дотацію на харчування,  а також  оформлення віз (у тому числі усі платежі). Якщо Ви будете зацікавлені, після приїзду до ЧР Ви матимете можливість  домовитися відносно вакансії для Вашої дружини або подруги у рамках возз’єднання сім’ї або спільного життя. Тобто роботодавець пропонує Вам забезпечення оформлення віз із усіма зборами та дальшу допомогу з релокацією (переміщенням) найближчої родини згідно з діючим законодавством, правилами Чеської Республіки та її візовими програмами. Докладнішу інформацію Вам буде надано протягом набору у Львові .

Робота проходить в першу та другу зміну з можливостю понаднормової праці.

Житло забезпечено на зачатку у гуртожитку, де робітники будуть розміщені максимально по трьох в кімнаті; спільна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, можливість підключення Інтернету через спільну мережу WI-FI  за символічну плату. До Вашого розпорядження буде також пральна машина. Прибиранням та пранням Ви займатиметься самі, як вдома. У першому місяці за житло платитиме роботодавець, потім ціна розміщення для робітника становитиме максимально 7,10 EUR* за ліжко/доба.

Ми набиратиме максимально 5 працівників. Решта, які не пройшли, будуть мати можливість вибрати собі іншу працю, котру ми запропонуємо їм в наступному разі для іншого роботодавця. Інформацію від нас Ви отримаєте

 Потрібні документи для набору:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ, для подружжя діє знижка, тобто поворотний внесок складає 500 EUR за обидвох).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 нотаріально завірена копія документу про найвищу освіту + 1 незавірена копія з нотаріально завіреної копії. Оригінал документу про досягнену освіту Ва будете надавати на вимогу працівникам Генерального консульства ЧР у Львові при подачі заяви на оформлення робочої візи!
 4. Письмове підтвердження стажу роботи більше 1 року від минулих роботодавців.
 5. 4 фотографії як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/.
 6. Оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 7. Оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 8. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ НА 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

* Примітка: Для розрахунку заробітної плати та визначення ціни житла було використано курс у розмірі 25,50 CZK / 1 EUR. Потрібно враховувати зміну курсу чеської крони відносно євро. Актуальний курс наведено на веб-сайті Чеського національного банку:

Розрахунок розміру заробітної плати проведено на підставі середнього місячного фонду робочого часу на 2019 рік, який в Чеській Республіці складає 162,104 годин у випадку 7,75 годинних змін у робочі дні.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна