Работа в Чехии в компании s. r. o. (TPCA)

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

 ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

 Роботодавець Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s. r. o. (TPCA) «ТОВ Тойота Пеуґеот Цітроен Аутомобіле Чех (ТПЦА)» для свого виробництва у місті Колін в Чеській Республіці шукає:

 • ОПЕРАТОРІВ НА КІНЦЕВИЙ МОНТАЖ, ДО ФАРБУВАЛЬНОГО ТА ЗВАРЮВАЛЬНОГО ЦЕХІВ. ГАРАНТОВАНА МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА СКЛАДАЄ ВІД 756 EUR* НЕТТО/МІСЯЦЬ ЗА 8-ми ГОДИНОВІ ЗМІНИ ТА 5-ти ДЕННИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ З ВІЛЬНИМИ ВИХІДНИМИ ДНЯМИ**

Вимоги що до освіти: принаймні успішно закінчена загальна середня освіта (11-ти річна) або 3-х річне професійно-технічне училище (оригінал документу про досягнену освіту – диплом потрібно додати протягом набору,  а пізніше при подачі заяви на оформлення Робочої карти). Робоча доба складає 40 годин/тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою – 25.000,00 CZK брутто/місяць. Після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування складає така заробітна плата 19.295,00 CZK нетто. При перерахунку на EUR це складає  756 EUR* нетто/місяць.

З наведеної вище заробітної плати також відраховуються витрати у ресторанах та буфетах підприємства, де Ви будете купляти їжу, та частина суми за оренду житла. В залежності від Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата ще підвищитися згідно з рішенням роботодавця до 895 EUR* НЕТТО/МІСЯЦЬ

 Для взаємного рішення для тривалої співпраці на довгострокові візи-Трудової карти, ми просимо відпрацювати стажування у роботодавця, в розмірі трьох місяців на основі 90 денної Шенгенської робочої візи, на витрати роботодавця. Стажування обов’язкове для всіх. Подальша заявка на довгострокову візу – Трудову карту буде залежати від результатів роботи та інших потреб фірми.

  ВИМАГАЄМО:

 • навички ручної праці
 • вміння працювати у команді
 • відповідальність та ретельність
 • для прийняття двостороннього рішення відносно подальшої співпраці на підставі довгострокової візи – Робоча картка – пройти стажування в роботодавця на підставі 90-денної Шенгенської робочої візи за рахунок роботодавця; стажування обов’язкове для усіх здобувачів
 • відсутність судимостей
 • відмінний стан здоров’я та фізична форма
 • максимальний вік – 35 років, ріст від 167 см до 187 см
 • прийняти участь в наборі у Львові (на набір будемо реєструвати максимально 150 здобувачів!). Буде проведений медичний огляд, тести та співбесіда. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову

ПРОПОНУЄМО:

постійну роботу на сучасному та успішному автомобільному підприємстві в Чеській Республіці, яке створено як спільне підприємство найбільшого світового автомобільного концерну «TOYOTA» та «PSA Peugeot Citroën», з мотиваційною  початковою заробітною платою, з легальним трудовим договором  прямо із роботодавцем без посередників, проживання забезпечене у гуртожитку з дотацією від роботодавця 2000 CZK/місяць, тиждень відпустки понад законної (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), 13-а  заробітна плата, дотація на харчування, а також забезпечення оформлення віз із усіма зборами як для оформлення Шенгенської 90-денної робочої візи, так для оформлення Робочої картки.

Робота розподілена на восьмигодинні зміни, а саме – перша зміна, друга та третя (нічна) зміна від понеділка до п’ятниці у часі 6:00 – 15:30 годин та 15:30 – 23:55 годин.

Житло спочатку забезпечено у гуртожитку, де працівники розміщені максимально по чотирьох у кімнаті. Кімната обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, підключення до мережі wi-fi – за символічну доплату; кухня, ванна кімната та туалет – спільні. ). До Вашого розпорядження будуть також автоматичні пральні машини. Прибирання та заміна постільної білизни забезпечено. Пізніше працівники матимуть можливість подати заяву на отримання квартири з житлового фонду міста, яка частково обладнана (кухонні меблі, душова кабіна, плита). Ціна житла не буде вище, ніж 150 EUR */місяць.

На наборі ми будемо приймати максимально 50 учасників. Решта, які не пройшли, будуть мати можливість вибрати собі іншу працю, котру ми запропонуємо їм в наступному разі у іншого роботодавця. Тобто потрібно не втрачати надію та пройти усі необхідні адміністративні кроки, як вибрані здобувачі

 Потрібні документи для набору:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 нотаріально завірена копія документу про найвищу отриману освіту та 1 незавірена копія з завіреної копії цього документу.
 4. 7 фотографії як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/
 5. Оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 6. Оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 7. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ 90-ДЕННОЇ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ НА 3 МІСЯЦІ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ДВА ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ З КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

* ПРИМІТКА: ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ЖИТЛА БУЛО ВИКОРИСТАНО КУРС У РОЗМІРІ 25,50 CZK / 1 EUR. ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ ЗМІНУ КУРСУ ЧЕСЬКОЇ КРОНИ ВІДНОСНО ЄВРО. АКТУАЛЬНИЙ КУРС НАВЕДЕНО НА ВЕБ-САЙТІ ЧЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ:

** ПРИМІТКА: РОБОТОДАВЕЦЬ МАЄ ПРАВО НАДАТИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРАЦІВНИКОВІ ВОДНОСНО ЄПОНАДНОРМОВОЇ РОБОТИ У СОБОТУ АБО В НЕДІЛЮ У ВИПАДКУ ГОСТРОЇ НЕОБХІДНОСТІ, А САМЕ У МАСИМАЛНОМУ РОЗМІРІ 416 ГОДИН/РІК.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна