Работа в Чехии в компании TRCZ НАБОР ЗАКРЫТ

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

 ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВАКАНСІЙ ОБМЕЖЕНА!

Працедавець TRCZ, s. r. o. «ТОВ ТРЦЗ», набирає:

ОПЕРАТОРИ ВИРОБНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ КОМПОНЕНТІВ – Ми приймаємо жінки ta сімейні пари. Мінімальна робоча доба – 37,5 годин/тиждень за мінімальною початковою гарантованою заробітну платою 16.000,00 CZK/місяць брутто, а після відрахування передбачених законом прибуткового податку, медичного та соціального страхування  є заробітна плата у розмірі 13.085,00 CZK/місяць нетто. При перерахунку на EUR  складає заробітна плата 513,10  EUR* нетто/місяць. В залежності від Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та можливості розмовляти чеською мовою може заробітна плата підвищитися згідно з рішенням роботодавця від 750 EUR* нетто/місяць. (У розрахунку не враховані надбавки а працю у вихідні дні, в нічну зміну, у державні свята згідно відповідних законів = тобто заробітна плата може бути ще вищою. Роботодавець також надає можливість понаднормової праці = тобто, заробітна плата підвищується завдяки понаднормовій роботі.)

Підприємство знаходиться в місті Ловосіце на відстані 60 км на захід від Праги. Заробітна плата виплачуватиметься в чеських кронах. На набір будемо реєструвати максимально 60 кандидатів, роботодавець хоче прийняти цілком 20 претендентів з приходом на роботу близько листопада 2019 року і 20 претендентів з приходом на роботу до травня 2020 року.

ПРОПОНУЄМО:

Добру заробітну плату, добрий колектив, постійну роботу в компанії, що динамічно розвивається, легальний трудовий договір принаймні на 2 рoки безпосередньо з роботодавцем без посередників, премію та нарахування до заробітної плати кожного місяця, 13-та заробітна плата в залежності від виконання планів виробництва та продажу, дотація на харчування, а також забезпечення оформлення робочої візи з потрібними платежами та кошти на приїзд до нас.

Набор проходитиме 04.07.2019 року

ВИМИГАЄМО:

 відсутність судимостей без будь-яких записів

 • лояльність, бажання працювати
 • навички ручної праці
 • вміння працювати в команді
 • відповідальність та ретельність
 • варіативність, гнучкість
 • дуже хороше здоров’я
 • оплата оренди за житло у максимальному розмірі 6,5 EUR / за добу*
 • прийняти участь у наборі у Львові. Протягом набору буде також проведено медичний огляд, тест гнучкості рук та співбесіда. Ті, що будуть вибрані, та підпишуть договір намірів про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR, який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ). Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

Мінімальна кількість відпрацьованих годин складає 37,5 годин за тиждень! Роботодавець надає можливість працювати надурочно. Робота проходить у 2 зміни – в першій та другій. А можлива і нічна зміна!

Житло забезпечено зпочатку у гуртожитку, де кухня, ванна кімната і туалет спільні. Кімнати є на дві і максимум на чотири особи. Мережa WIFI обов’язкова. З собою потрібно привезти посуд та постільну білизну. В кухні є холодильник, електроплитка, мікрохвильова піч, електричний чайник. Також до вживання пральна машина.

Участь у наборі можуть прийняти здобувачі, які не пройшли інші набори для інших компаній.

Потрібні для набору документи:

 • 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК НА ЯКИЙ ВИ ОТРИМАЄТЕ КВІТАНЦІЮ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО МИ НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 та 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 • Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформацію про родинний та особистий анамнез.
 • 1 незавірена копія документу про найвищу отриману освіту. Оригінал документу про освіту буде по зверненню наданий працівникам Генерального консульства ЧР у Львові при поданні заяви на оформлення Робочої картки!
 • 5 фотографій як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/.
 • оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 • оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та персональними даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої картки у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 • 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ НА 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА 21 ДЕНЬ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ САМОСТІЙНО ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНОМУ СТОВПЧИКУ НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ!