Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧР!

 ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ПОВНИМ ТЕКСТОМ НАДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМОГАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

 http://www.autokabel.com/

 Для компанії Auto-Kabel Krupka, s. r. o. «ТОВ Авто – Кабель Крупка», набираємо:

 • ОПЕРАТОРІВ ВИРОБНИЦТВА – ЧОЛОВІКІВ, ЖІНОК чи СІМЕЙНІ ПАРИ! ГАРАНТОВАНА ПОЧАТКОВА БАЗОВА ЗАРОБІТНА ПЛАТА СКЛАДАЄ 3,40 EUR НЕТТО ЗА ГОДИНУ*. З УРАХУВАННЯМ ПОНАДНОРМОВОЇ РОБОТИ, ВАШИХ ЗДІБНОСТЕЙ, ЛОЯЛЬНОСТІ, ДИСЦИПЛІНИ ТА ЗНАННЯ ЧЕСЬКОЇ МОВИ (СПРОМОЖНІСТЬ ДОМОВИТИСЯ ЧЕСЬКОЮ МОВОЮ) ГОДИННА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НЕТТО МОЖЕ СКЛАДАТИ ДО 5,00 EUR*. ВИМОГИ ВІДНОСНО ОСВІТИ – ПРИНАЙМНІ ЗАКІНЧЕНА ЗАГАЛЬНА ОСВІТА (9 КЛАСІВ). РОБОТА ПЕРЕДБАЧЕНА В ОБ’ЄМІ 37,5 – 38,75 ГОДИН/ТИЖДЕНЬ З МІНІМАЛЬНОЮ ГАРАНТОВАНОЮ ПОЧАТКОВОЮ БАЗОВОЮ ЗАРОБІТНОЮ ПЛАТОЮ У РОЗМІРІ 16.800,00 CZK БРУТТО,  ЩО СКЛАДАЄ ПІСЛЯ ВІДРАХУВАННЯ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ВІДРАХУВАНЬ ПРИБУТКОВОГО ПОДАТКУ, МЕДИЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ 13.632,00 CZK НЕТТО. ЗАРОБІТНА ПЛАТА ОПЛАЧУЄТЬСЯ В ЧЕСЬКИХ КРОНАХ.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

 • досконалий стан здоров’я, головним чином зір, досконала дрібна моторика рук – тунелі зап’ястя, і люди старше 50 років проходять стрес-кардіо-тест
 • здатність роботи в колективі
 • відповідальність та акуратність
 • освіта – як мінімум принаймні успішно закінчена базова освіта
 • відсутність судимості
 • лояльність, бажання працювати та вчитися нове
 • мінімальний вік на дату рекрутингу 18 років!
 • прийняти участі в наборі у Львові (на набір ми будемо реєструвати не більше 200 претендентів!). Проходитимете медогляд, проводитиметься презентація компанії, письмовий тест основних знань та вирішуватимуться адміністративні питання. Ті, кого виберуть, і хто підпише попередній трудовий договір повинні оплатити завдаток 300 ЄВРО, який Вам буде повернуто після підписання трудового договору після приїзду в ЧР. Він призначений для Вашого проживання в ЧР до отримання першої зарплати. У разі, якщо пізніше Ви відмовитесь їхати з будь-яких причин, завдаток покриває витрати, пов’язані з оформленням візи, перекладом документів, оплатою зборів, тощо. (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 TA 500 EUR, ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ ТА МОНЕТИ).
 • Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годину!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, треба буде приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)
 • наявність діючого SKYPЕ для вивчення чеської мови

ПРОПОНУЄМО:

постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається, з легальним трудовим договором прямо із роботодавцем без посередників, з мотиваційною заробітною платою при виході на роботу, місячні бонуси та премії до основної заробітної плати,  які встановлено законом, можливість працювати понаднормово, дотацію на харчування, а також  оформлення віз (у тому числі усі платежі). Безкоштовне  обов’язкове навчання з чеської мови вже протягом доби оформлення віз у SKYPE!

Мінімальна кількість відпрацьованих годин – 37,5 або 38,75 годин в тиждень! Роботодавець надає можливість виконання понаднормових робіт. Роботи виконуються на безперервнім виробництві, тому на роботу ходитимете позмінно.

Житло забезпечено спочатку у стандартному гуртожитку, де працівники будуть розміщені максимально по чотирьох в кімнаті; спільна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, можливість підключення Інтернету через спільну мережу WI-FI  за символічну плату. Ванна кімната та туалет також спільні.  До Вашого розпорядження буде також пральна машина. Прибиранням та пранням Ви займатиметься самі, як вдома. Орендна плата виплачується завжди попередньо, за наступний місяць. Відстань від місця розміщення до місця роботи не вимагатиме більше як годину. Роботодавець транспортні витрати не компенсує. Для працівника ціна розміщення становить максимально 9.80 EUR * за ліжко/доба.

Відібрано буде не більше 160 учасників набору (150 + 10 запасних). Здобувачі, які не пройшли, будуть мати можливість вибрати собі іншу працю, котру ми запропонуємо їм в наступному разі участь у наборі можуть прийняти здобувачі, які не пройшли інші набори для інших компаній та мають потрібний досвід.

Потрібні документи для набору:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ, БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 200 TA 500 EUR ТА МОНЕТИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 незавірена копія документу про найбільшу отриману освіту
 4. 4 фотокартки, як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні, на площі приблизно 80 % площі фотографії та без окулярів/
 5. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 6. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Львові!
 7. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

РОЗРАХОВУЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, НА ТЕ, ЩО ПРОЦЕС ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХОДУ НА РОБОТУ МОЖЕ ТРИВАТИ ДО 10 МІСЯЦІВ, ТОМУ ЯКЩО ВИ ДЕСЬ ПРАЦЮЄТЕ, НЕ РОЗРАХОВУЙТЕСЬ З РОБОТИ! ПРО ВІДЇЗД В ЧР ВАМ ПОВІДОМЛЯТЬ, ЯК МІНІМУМ ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! СКОРИСТАЙТЕСЬ ЦИМ ПЕРІОДОМ І ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

* Примітка: Для розрахунку заробітної плати та визначення ціни житла було використано курс у розмірі 25,50 CZK / 1 EUR. Потрібно враховувати зміну курсу чеської крони відносно євро. Актуальний середній курс наведено на веб-сайті Чеського національного банку:

https://www.cnb.cz/cs/financni_trhy/devizovy_trh/kurzy_devizoveho_trhu/denni_kurz.jsp

Розрахунок розміру заробітної плати проведено на підставі середнього місячного фонду робочого часу на 2019 рік, який складає 156,88 годин.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ВКАЗАТИ В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНІЙ КОЛОНЦІ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ, У ЯКОГО ВИ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ!

          За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]                      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна

ak welcome 4 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 3 1 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 5 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 15 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 6 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 89 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka

ak welcome 2 2 300x97 - Работа в Чехии в компании Auto-Kabel Krupka