Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦИМ ТЕКСТОМ НАДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗАПРОПОНОВАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВА ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

 http://www.komwag.cz

 Роботодавець

«АТ КОМВАҐ, підприємство чистоти та утримування міста»

KOMWAG, podnik čistoty a údržby města, a. s., шукає:

ВОДІЇВ /ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК/ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ СМІТТЄВИХ КОНТЕЙНЕРІВ  з діючими українськими водійськими правами групи «C+E». Робота передбачена в об’ємі 40 годин/тиждень з мінімальною гарантованою початковою базовою заробітною платою у розмірі 21.000 CZK брутто, що складає після відрахування передбачених законом відрахувань прибуткового податку, медичного та соціального страхування 16.530,00 CZK (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень) .

Заробітна плата, перерахована на годинну, складає 4,14 EUR* нетто/година. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою) роботодавець може підвищити заробітну плату до 4,84 EUR* нетто/година.

(В розрахунку не зарахована надбавка за роботу у вихідні дні, вночі та державні свята = тобто, заробітна плата може бути ще вищою. Роботодавець також надає можливість працювати понаднормово = тобто, заробітна плата є вищою завдяки понаднормової праці.)

Робітник-Керує автомобілем та проводить щоденне утримання автомобілю, контролює його частини та деталі з метою забезпечення безпечної роботи, проводить поточний ремонт на маршруті. Приймає участь у навантаженні та вивантаженні перевезених вантажів. Отримує та передає облікові документи, надає звіти про використання автомобілю та документи для розрахунку компенсації транспортних витрат. Займається ремонтом механічних, гідравлічних та електричних груп та підгруп дорожніх автотранспортних засобів. Обслуговує спеціальне додаткове обладнання  автомобілю у тяжких умовах щільного міського дорожнього руху. Ремонтує та утримує спеціальні механізми автотранспортного засобу. Стежить за дотримуванням усіх обов’язків, що випливають з користування блоком «Premid» (електронне мито)/.

НА НАБІР НА ПОСАДУ «ВОДІЙ» БУДЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО МАКСИМАЛЬНО 9 ЗДОБУВАЧІВ, РОБОТОДАВЕЦЬ ХОЧЕ ПРИЙНЯТИ ЦІЛКОМ 5 ВОДІЇВ, ЯКІ ОДНАК МАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ УСІХ НАВЕДЕНИХ ВИЩЕ УМОВ.

  ВАНТАЖНИКОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ АВТОПРЕСУ

 • (ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА)

 Робота передбачена в об’ємі 40 годин/тиждень з мінімальною гарантованою початковою базовою заробітною платою у розмірі 13.000 CZK брутто, що складає після відрахування передбачених законом відрахувань прибуткового податку, медичного та соціального страхування 11.015,00 CZK (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень).

Заробітна плата, перерахована на годинну, складає 2,77 EUR* нетто/година. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою) роботодавець може підвищити заробітну плату до 3,62 EUR* нетто/година.

 (В розрахунку не зарахована надбавка за роботу у вихідні дні, вночі та державні свята = тобто, заробітна плата може бути ще вищою. Роботодавець також надає можливість працювати понаднормово = тобто, заробітна плата є вищою завдяки понаднормовій праці.)

/Робітник-Займається навантаженням та укладанням транспортованих матеріалів та виробів,  а саме вручну або за допомогою простих та спеціальних механізмів. Виносить та відносить контейнери зі сміттям та їх модифікації з місця знаходження на місце призначення. Виконує інші підсобні роботи, які пов’язані з роботою окремих підрозділів, та інші підсобні роботи /.

 НА НАБІР НА ПОСАДУ «ВАНТАЖНИК – ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ АВТОПРЕСУ»  БУДЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО МАКСИМАЛЬНО 10 ЗДОБУВАЧІВ, РОБОТОДАВЕЦЬ ХОЧЕ ПРИЙНЯТИ ЦІЛКОМ 5 ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ОДНАК МАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ УСІХ НАВЕДЕНИХ  ВИЩЕ УМОВ.

 Підприємство роботодавця знаходиться в Чеській Республіці, в її столиці – Празі.

 ВИМАГАЄМО:

 • надійність, ретельність, відповідальність, відмінний стан здоров’я та фізична форма
 • вміння та бажання вивчати нові речі
 • вміння не боятися роботи, лояльність
 • відсутність судимостей
 • робочий SKYPE для вивчення чеської мови та головне – бажання навчитися розмовляти на чеській мові
 • принаймні базова середня освіта (9кл)
 • прийняти участь в наборі у Львові. Буде проведений медичний огляд та співбесіда. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 210 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана, як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, даний внесок буде використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж від 19:00 години!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

ПРОПОНУЄМО:

Постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається для чоловіків та жінок, ідеально – для подружжя, з легальним трудовим договором прямо із роботодавцем без посередників, з мотиваційною заробітною платою, гарантії стабільної компанії, покриття транспортних витрат, комплекти робочого одягу, можливість професійного росту, 13-а та 14-а заробітна плата після 10 відпрацьованих місяців (виплачується завжди у 6-му та 12-му місяці). надбавка на відпустку від 1000 до 7000 CZK/брутто згідно з відпрацьованими роками, ювілейні премії у розмірі 500 – 6000 CZK/брутто згідно з відпрацьованими роками; після двох місяців роботи – дотація на харчування у формі талонів на їжу, а також забезпечення оформлення віз із усіма зборами.

Житло забезпечено на початку  в гуртожитку з максимальною ціною 200 EUR*/місяць за ліжко, де буде розміщено максимально по чотири чоловіка в кімнаті; спільна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю та електричним чайником, WIFI за символічну плату,  ванна та туалет також спільні. До розпорядження є також автоматична пральна машина. Прибиранням будете займатися самі, як у себе вдома.

  Потрібні документи для набору:

 1. 210 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 копія документу про найбільшу отриману освіту
 4. Дійсну українську чипову картку водія для тахографа. Якщо Ви не маєте цієї картки, потрібно її оформити та отримати не пізніше від’їзду на роботу до ЧР (у жодному випадку не залишати на останній момент!). Картку водія оформлює тільки Міністерство інфраструктури України, державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут». Інформація знаходиться на веб-сайтах: http://www.insat.org.ua (розділ «послуги», третій абзац знизу). Вимога лише для водіїв.
 5. 4 фотографії, як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі займає приблизно 80% площі фотографії та без окулярів/
 6. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 7. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, якщо Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у візовому центрі компанії «VFS GLOBAL» у Львові!
 8. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ РОЗТЯГНУТИСЯ НА 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНОМУ СТОВПЧИКУ НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ ТА ПОСАДУ, НА ЯКІЙ БИ ВИ ХОТІЛИ ПРАЦЮВАТИ!

Розрахунок розміру заробітної плати проведено на підставі середнього місячного фонду робочого часу на 2018 рік, який в Чеській Республіці складає 156,25 годин.

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), +380669072603, чи Емейл – [email protected].

 З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна

 

 1 Komwag 039 300x225 - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ  1 zelen - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ  1 o nas - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ    

1 cisteni - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ   foto 63 - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ   foto 61 - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ 

  foto 60 - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ   foto 25 - Работа в Чехии в компании KOMWAG НАБОР ЗАКРЫТ