Работа в Чехии в компании PKS Stavby

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧР!

ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ПОВНИМ ТЕКСТОМ НАДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ВИМАГАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС, ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ЗНАЙДЕТЕ НА САЙТІ  ЧИ ОТРИМАЄТЕ ВІД ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

 https://www.pksholding.cz

 Роботодавець АТ «PKS stavby, a. s.» шукає нових працівників на посади:

 • ВОДІЙ ТРАКТОРА-ЕКСКАВАТОРА НА НАБІР У ЛЬВОВІ БУДЕМО РЕЄСТРУВАТИ МАКСИМАЛЬНО 4 ЗДОБУВАЧА. РОБОТОДАВЕЦЬ ПРИЙМАТИМЕ МІНІМАЛЬНО 2 ЗДОБУВАЧА.

ГАРАНТОВАНА ПОЧАТКОВА БАЗОВА ЗАРОБІТНА ПЛАТА СКЛАДАЄ 3,20 EUR НЕТТО ЗА ГОДИНУ (при відпрацюванні 8 годин 5 днів на тиждень)*. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою)  годинна заробітної плати нетто може складати ВІД 3,50 ДО 6,00 EUR*. Вимоги відносно освіти – принаймні закінчена загальна середня освіта (11 класів) або трьохрічна професійно-технічна освіта в училищі (на базі 9 классів)  З БУДІВЕЛЬНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА НАЯВНІСТЬ ДІЮЧОГО ПОСВІДЧЕННЯ ПРО ДОЗВІЛ ВИКОНУВАТИ ПРАЦЮ ВОДІЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ. ОРИГІНАЛ ТА НОТАРІАЛЬНО ЗАВІРЕНУ КОПІЮ ЦЬОГО ДОКУМЕНТУ ПОТРІБНО ПРИВЕЗТИ НА НАБІР.

 • ФАХІВЦІВ З МОНТАЖУ ОПАЛЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ НА НАБІР У ЛЬВОВІ БУДЕМО РЕЄСТРУВАТИ МАКСИМАЛЬНО 10 ЗДОБУВАЧІВ. РОБОТОДАВЕЦЬ ПРИЙМАТИМЕ МІНІМАЛЬНО 5 ЗДОБУВАЧІВ.

ГАРАНТОВАНА ПОЧАТКОВА БАЗОВА ЗАРОБІТНА ПЛАТА СКЛАДАЄ 3,20 EUR НЕТТО ЗА ГОДИНУ (при відпрацюванні 8 годин 5 днів на тиждень) *. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою)  годинна заробітної плати  нетто може складати ВІД 3,50 ДО 6,00 EUR*. Вимоги відносно освіти – принаймні закінчена загальна середня освіта (11 класів) або трьохрічна професійно-технічна освіта в училищі (на базі 9 классів)  З БУДІВЕЛЬНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ.

РОБОТА ПЕРЕДБАЧЕНА В ОБ’ЄМІ 40 ГОДИН В ТИЖДЕНЬ З МІНІМАЛЬНОЮ ГАРАНТОВАНОЮ ПОЧАТКОВОЮ БАЗОВОЮ ЗАРОБІТНОЮ ПЛАТОЮ У РОЗМІРІ 20.000,00 CZK БРУТТО,  ЩО СКЛАДАЄ ПІСЛЯ ВІДРАХУВАННЯ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ВІДРАХУВАНЬ ПРИБУТКОВОГО ПОДАТКУ, МЕДИЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ 15.850,00 CZK НЕТТО.

ЗАРОБІТНА ПЛАТА, ПЕРЕРАХОВАНА НА ГОДИННУ, СКЛАДАЄ 3,57 EUR* НЕТТО/ГОДИНА. З УРАХУВАННЯМ ПОНАДНОРМОВОЇ РОБОТИ, ВАШИХ ЗДІБНОСТЕЙ, ЛОЯЛЬНОСТІ, ДИСЦИПЛІНИ ТА ЗНАННЯ ЧЕСЬКОЇ МОВИ (СПРОМОЖНІСТЬ ДОМОВИТИСЯ ЧЕСЬКОЮ МОВОЮ) МОЖЕ РОБОТОДАВЕЦЬ ПІДВИЩИТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ.

РОБОТДАВЕЦЬ ВИМАГАЄ ПРИНАЙМНІ 2 РОКИ СТАЖУ НА НАВЕДЕНУ ВИЩЕ ПОСАДУ!

 

    Набір проходитиме в березні місяці 2019 року. Уточнимо не пізніше за 14 днів до початку набору. Заробітна плата буде виплачуватися в чеській валюті (CZK). Праця забезпечена протягом цілого року; на зимові свята в ЧР можливо надати працівникові відпустку на власний рахунок на більш довший період (наприклад, від 20.12 до кінця січня)

ПРОПОНУЄМО:

постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається, з легальним трудовим договором прямо із роботодавцем без посередників, з мотиваційною заробітною платою при виході на роботу, місячні бонуси та премії до основної заробітної плати,  які встановлено законом, забезпечене житло, яке частково дотується роботодавецем, тиждень відпустки понад законної (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), можливість працювати понаднормово, дотацію на харчування, а також  оформлення віз (у тому числі усі платежі). Безкоштовне  обов’язкове навчання з чеської мови протягом часу поки йде оформлення віз у SKYPE!

Мінімальна кількість відпрацьованих годин складає 174 години за місяць! Роботодавець надає можливість працювати понаднормово. Робота проходить в залежності від погоди.

Житло забезпечено у частково обладнаних гуртожитках (кухня, холодильник, пральна машина, ліжка з матрацами, шафи та WI-FI), де Ви будете розміщені максимально по чотири в кімнаті. Кухня, ванна кімната і туалет – спільні. За житло частково платить роботодавець. Для працівника ціна розміщення становить максимально 2.5 EUR * за ліжко/доба.

Здобувачі, які не пройшли, будуть мати можливість вибрати собі іншу працю, котру ми запропонуємо їм наступного разу. Участь у наборі можуть прийняти здобувачі, які не пройшли інші набори для інших компаній та мають потрібний досвід.

ВИМАГАЄМО:

 • навички ручної праці
 • досвід роботи на наведених вище посадах
 • вміння працювати в команді
 • відповідальність та ретельність
 • відсутність судимостей
 • лояльність та бажання працювати
 • відмінний стан здоров’я
 • прийняти участь в наборі у Львові.
 • При проходжені співбесіди буде проведений медичний огляд, випробування практичних навичок. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 300 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500  EUR, ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ ТА МОНЕТИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до роботодавця в ЧР. Наведена частка буде використана Вами, як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини,  внесок буде використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази буде треба приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)
 • наявність діючого SKYPЕ для вивчення чеської мови

Потрібні документи для набору:

 1. 300 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ, БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ  500 EUR ТА МОНЕТИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 нотаріально завірена копія документу про найбільшу отриману освіту
 4. 1 незавірена копія нотаріально завіреної копії документу про найбільшу отриману освіту
 5. 4-ри фотокартки, як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80 % площі фотокартки та без окулярів/
 6. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та по 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінок з особистими даними та фотокартками, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки про переїзд через кордон.
 7. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінок з фотокартками та особистими даними (у деяких випадках йдеться про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а також копію сторінки, де є прописка).  У випадку, якщо Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін, та додайте 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 8. Одна незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером (ідентифікаційний код)

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ РОЗТЯГНУТИСЯ ВІД 6 ДО 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЕЙ ЧАС С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНОМУ СТОВПЧИКУ НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ ТА ПОСАДУ, НА ЯКІЙ ВИ  ХОТІЛИБ ПРАЦЮВАТИ!

* Примітка: Для розрахунку заробітної плати та визначення ціни житла було використано курс у розмірі 25,50 CZK / 1 EUR. Потрібно враховувати зміну курсу чеської крони відносно євро. Актуальний курс наведено на веб-сайті Чеського національного банку:

https://www.cnb.cz/cs/financni_trhy/devizovy_trh/kurzy_devizoveho_trhu/denni_kurz.jsp

Розрахунок розміру заробітної плати проведено на підставі середнього місячного фонду робочого часу на 2018 рік  у компанії АТ «PKS holding, a.s.» та його дочірніх компаній, який складає 174 години.

      За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 чи +420776102114 (вони також і Viber), чи Емейл – [email protected]

      З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна