Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ

БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ЧЕХІЇ!!

        Ми маємо до Вас прохання, щоб Ви уважно прочитали дану інформацію, вибираючи відповідну вакансiю для себе. А також чи відповідаєте Ви вказаним параметрам.

       Якщо ТАК, то будь ласка, як можна швидше заповнiть анкету, яку ви знайдете на сайті в меню АНКЕТА чи отримаєте від диспетчера, а пiсля її заповнення відправте назад диспетчеру. Кiлькiсть мiсць обмежена, а в Чеській Республіці Ловосiце дуже популярне місце! Зараз там,  працює на законних підставах в Ловосiце близько 180 громадян України, які були працевлаштовані нами згідно данної держпрограмми.

http://www.raeder-falge.cz

 Роботодавець Raeder & Falge, s. r. o., «ТзОВ Раедер & Фалґе» шукає:

ЗАЛIЗНИЧНИК (ПУТЕЙНЫЙ РАБОЧИЙ ) / СЛЮСАР – УМОВИ: письмове підтвердження досвіду роботи на цій посаді, не менше одного року, принести від колишнього роботодавця або роботодавцiв. При наборі на роботу потрібно принести водійськi права групи „В“, якщо маєте. Перевага для Вас є досвід різання сталі киснем і газом, досвід дугового зварювання або в середовищі СО2, в увагу також береться досвід роботи управління малими залiзничними дрезинами (посвiдчення залiзничника – українську версію) та досвід роботи зварювання методом „ТIG“ (Зареєструємо для набору максимально 20 заявників)

Робочий час 40 годин\тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою 20 300,00 крон (брутто) та після вирахування законом встановлених вiдрахувань з податку на прибуток, медичного та соціального страхування, чиста заробітна плата становить 16 041,00 крон (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень). Таким чином, перерахунок на погодинну заробітну плату становить  3.93 € * чистoго за годину. (Доплата за вихідні дні, нічну змiну та за державні свята не включена до цього розрахунку = тобто заробітна плата при їх додатковому відпрацювані може ще підвищуватись. Роботодавець також дозволяє працювати понаднормовi години = таким чином за понаднормовi години аккордно підвищується i заробітня плата).

МАШИНІСТІВ БУДІВЕЛЬНИХ МАШИНУМОВА: з дійсним посвідченням водія будівельних машин, яке ви надасте під час подачі заяви на отримання візи – з письмово підтвердженним досвідом робіт на скаваторі, землерийн машинi, чи навантажувачі тощо, щонайменше 2 роки, від колишнього роботодавця або роботодавц. (Реєструвати для набору будемо максимум 4 заявники)

Робочий час 40 годин\тиждень з мінімальною початковою гарантованою заробітною платою 21.875,00 крон (брутто) та після вирахування законом встановлених вiдрахувань  з податку на прибуток, медичного та соціального страхування, чиста заробітна плата становить 16.597,00 крон (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень) . Таким чином, перерахунок на погодинну заробітну плату становить 4,20 € * чистого за годину. (Доплата за вихідні дні, нічну змiну та за державні свята не включена до цього розрахунку = тобто заробітна плата може ще підвищуватися. Роботодавець також дозволяє працювати понаднормовi години = таким чином за понаднормовi години підвищується i заробітня плата).

  ЗАРОБІТНА ПЛАТА ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В ЧЕСЬКИХ КРОНАХ!

НАБІР ПРОХОДИТИМЕ ПРОТЯГОМ БЕРЕЗНЯ МІСЯЦЯ 2019 РОКУ. УТОЧНИМО НЕ ПІЗНІШЕ ЗА 14 ДНІВ ДО ПОЧАТКУ НАБОРУ.

 НЕОБХІДНІ   ПІДТВЕРДЖЕННЯ   ДЛЯ   ОКРЕМИХ РОБОЧИХ ПОЗИЦІЙ :

 ЗАЛIЗНИЧНИК (ПУТЕЙНЫЙ РАБОЧИЙ) / СЛЮСАР НАДАЄ: письмове підтвердження досвіду роботи на посаді робiтника залiзниці або слюсар протягом щонайменше 1 року від колишнього роботодавця або роботодавців.

  1. МЕХАНІК БУДІВЕЛЬНИХ МАШИННАДАЄ: нотаріально завірена копія дійсного українського посвідчення водія будівельних машин, письмове підтвердження досвіду роботи на єкскаваторі, навантажувачі тощо, щонайменше 2 роки від колишнього роботодавця 

 Офіс роботодавця знаходиться в місті Ловосiце, за 60 км на захід від Праги, в Чеській Республіці і звiдти вирушають на фiлiї  роботодавця в Західній і Центральній Чехії, а також по замовленнях, якi виконує роботодавець в Чеській Республіці. Роботодавець надасть можливiсть зацікавленим особам легально працювати в Чехії по тримісячній візі і паралельно оформляти Робочу карту. Працевлаштування тільки на три мiсячну робочу вiзу не можливо.

 ВИМАГАЄМО:

– інтерес, як до індивідуальної так і до командної роботи, ручнi навички, вправність і сумліннiсть
– лояльність і бажання вивчати чеську мову
– відповідальність і  сумлiннiсть
– не судимість
– хороший стан здоров’я
– досвід  у вище згаданих вакансiях

–  прийняти участь в наборi у Львові (ми реєструватимемо максимум 20 заявників на рoботу!) Пiд час набору буде проводитись тестування навиків кандидатів та медичний огляд. Ті, кого виберуть та пiдпишуть договiр про майбутній трудовий договір, заплатять завдаток у розмірі 300 Євро, який буде повернений їм після приїзду до роботодавця та  підписання трудового договору після прибуття в Чехію, який послужить їм, як гроші на кишеньковi витрати до першої зарплатні. Якщо ви пізніше відмовитесь від поїздки чи роботи з будь-якої причини, завдаток використовується для покриття витрат, пов’язаних із візовим процесом, перекладом документів, оплатою комісійних тощо. (Попереджуємо, що ми не приймаємо старі або пошкоджені купюри  та купюри за номінальною вартістю  500 Євро).

Будь ласка майте на увазі, що набiр проходить цілий день, тому не купуйте  зворотного квитка до себе додому раніше нiж на 19 годину!

– бути присутнiм на співбесідi в генеральному консульстві Чехії у Львові один раз або максимально двічі (для вибраних)

 ПРОПОНУЄМО:

Постійна робота в компанії, що динамічно розвивається – легальний трудовий договір безпосередньо з роботодавцем без посередників, заохочувальна початкова заробітна плата, щомісячна компенсація та встановлені законом розміри оплати праці, бонуси в залежності від виконання виробничих планів, премії у випадку виконання надзвичайно важливих завдань, передумови та стабільнiсть чеської компанії, незалежна і творча робота, дуже хороша основна заробітна плата, харчування на місці роботи з частковою доплатою вiд роботодавця, а також забезпечення візового процесу, включаючи збори.

Праця в одну зміну та роботодавець дозволяє працювати понаднормово.

Для початку розміщення передбачено у стандартному гуртожитку, де робiтники проживатимуть максимально четверо чоловiк в кiмнатi, загальна кухня обладнана плитою, холодильником, мікрохвильовкою  та чайником, а також Wi-Fi за символічну додаткову плату. Ванна кімната та туалет спільний. Є пральна машини та сушарка для білизни.  Прання і прибирання здійснюються самостійно, як вдома. Роботодавець не оплачує орендну плату за гуртожиток, перша плата за житло сплачується  заздалегiдь, тобто з зарплати за наступний місяць!

До набору приймемо максимально: 10 залiзничникiв, 2 будівельного механіка. Інші, хто не буде обраний, зможуть брати участь у наборі для іншого роботодавця в наступний період. Всю інформацію від нас отримаєте.

 Необхідні документи для набору:

 Завдаток 300 Євро, який потім повернемо.  Ви отримаєте пітвердження про оплату (Попереджаємо , що ми не приймаємо старі або пошкоджені купюри та купюри за номінальною вартістю 500 Євро).

  1. Aктуальну довiдку вiд лiкаря про особистий та сiмейний анамнез.
  2. 1-ну нотаріально засвідчену копію найбільшої освіти та 1-ну просту копію цієї нотаріально засвідченої копії. Оригінал диплому про найбільшу освіту ви будете надавати під час подання заявки на Робочу карту у Львовi
  3. 5 – фотокарток, як на паспорт, розміром 3,5 х 4,5 см. / Обличчя на білому фоні, що займає  приблизно 80 % площі області фотокартки та без окулярів /
  4. 4-ри копії закордонного паспорта та сторінок з особистими даними та фотокартками, а також копії всіх сторінок, де перераховані всі попередні транзитні візи і прикордонні штампи.
  5. 3-ри копії внутрішнього паспорта, а також наступні сторінки: сторінка з фотокартками і особистими даними (в деяких випадках цих сторінок дві, по 2-а примірникі кожного з них, а також дві копії сторінки з постійним місцем прописки. Якщо у вас вже є пластикова ID карта ви приносите 2 копії картки з обох боків, плюс дві копії «виписки з реєстру постійних адрес» . Оригінал «виписки з реєстру постійних адрес» будете надавати при оформленнi Робочої картки в Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові!
  6. 1-ну копію документа платника податків в Україні з особистим номером (ідентифікаційний номер)

            МАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, НА УВАЗI, ЩО ОФОРМЛЕННЯ НА РОБОТУ ТА ВІЗОВИЙ ПРОЦЕС МОЖЕ ЗАТЯНУТИСЬ ВІД 6 до 10 МІСЯЦІВ!  ТОМУ ЯКЩО МАЄТЕ РОБОТУ ТО НЕ ЗВIЛЬНЯЙТЕСЬ! ПРО ВIД’ÏЗД В ЧЕХIЮ МИ ПОПЕРЕДИМО ВАС ЗАЗДАЛЕГIДЬ ЗА ТРИ ТИЖНI ДО ВIД’ÏЗДУ. ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЕЙ ЧАС ТА ВЧIТЬ ЧЕСЬКУ МОВУ!

            ПРОХАННЯ, НЕ ЗАБУТИ В АНКЕТИ ЧІТКО УКАЗАТИ НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ ТА ВАКАНСIЮ! 

             * Примітка: Для розрахунку заробітної плати та визначення ціни проживання була використана ставка 25,50 крон / 1 євро. Необхідно враховувати зміну курсу крони по вiдношенню до євро. Нинішній середній курс можна знайти на веб-сайті Чешского национального банка:

Також розрахунок заробітної плати розраховувався з середньомісячного робочого часу 160,00 годин.

       За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 чи +420776102114 (вони ж Viber), чи Емейл – [email protected]  З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна

img 0002 - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ  foto 1033 - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ   otrokovice   pripojka vtl - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ  

orig 01 300x225 - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ     mondi steti - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ   kontejner terminal melnik 2 - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ  

img 20180327 143228 - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ   ocelove konstrukce - Работа в Чехии в компании Raeder & Falge НАБОР ЗАКРЫТ