Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

 БЕЗКОШТОВНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДНОСНО ПРАЦІ В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ!

ПРОСИМО ВАС, ЩОБ ВИ РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦІЛИМ ТЕКСТОМ НАДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА З УМОВАМИ /У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ/, А ПОТІМ ЗВАЖИЛИ, ЧИ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗАПРОПОНОВАНИМ ПАРАМЕТРАМ. У ВИПАДКУ, ЯКЩО ТАК, ПРОСИМО ВАС ЯКНАЙШВИДШЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЯКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВА ДИСПЕТЧЕРА. ЗАПОВНЕНУ АНКЕТУ ПОТРІБНО ВІДПРАВИТИ НАЗАД ДИСПЕТЧЕРОВІ. КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

http://www.sroubk.cz/cs/

 Роботодавець «ТзОВ ШРОУБАРНА КИЙОВ» Šroubárna Kyjov, spol. s r. o., прийме безпосередньо, до свого колективу з легальним трудовим договором:

 • МЕТАЛООБРОБНИКІВ ДЛЯ ПРАЦІ У ТРЬОХЗМІННОМУ РЕЖИМІ, які виконуватимуть наведені нижче операції: обслуговування токарного верстату з ЧПУ, просте налагоджування верстату із заміною ріжучих пластинок; відповідальність за роботу верстату та якість  виробів; проведення вимірювань готових виробів за допомогою вимірювального обладнання.

Робота лише для чоловіків.

Вимоги відносно освіти: принаймні успішно закінчене 3-х річне професійно-технічне училище за спеціальністю механічна  металообробка або вища освіта за спеціальністю механічна  металообробка. Робота передбачена в об’ємі 37,5 годин/тиждень з мінімальною гарантованою початковою базовою заробітною платою у розмірі 23.500,00 CZK брутто,  що складає після відрахування передбачених законом відрахувань прибуткового податку, медичного та соціального страхування 18.259,00 CZK нетто (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень) .

(оригінал диплому про освіту буде треба взяти з собою на набір)

Заробітна плата, перерахована на годинну, складає 4,57 EUR* нетто/година. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою) роботодавець може підвищити заробітну плату.

 • ВОДІЇВ ТА КРАНІВНИКІВ МОСТОВИХ КРАНІВ, ВОДІЇВ АВТОНАВАНТАЖУВАЧІВ АБО ОБСЛУГА НАВАНТАЖУВАЛЬНИХ ВІЗКІВ ДЛЯ ПРАЦІ У ТРЬОХЗМІННОМУ РЕЖИМІ, які виконуватимуть наведені нижче операції:

Обслуговування мостового крану, проведення навантаження та вивантаження залізничних вагонів, перевезення та укладання вантажів, проведення стропування та розстропування (зняття) вантажів, обслуговування автонавантажувальних візків. Робота підходить також для жінок, але лише при умові дотримання вимоги відносно освіти та наявності діючого посвідчення кранівника, стропальника та водія автонавантажувача; перевагу на реєстрацію мають дружини бажаючих зайняти посаду обробників.  

Вимоги відносно освіти: принаймні успішно закінчене 3-х річне професійно-технічне училище + діюче посвідчення кранівника, стропальника та обслуги автонавантажувача

(оригінал посвідчення буде треба взяти з собою на набір)

Робота передбачена в об’ємі 37,5 годин/тиждень з мінімальною гарантованою початковою базовою заробітною платою у розмірі 19.000,00 CZK брутто, що складає після відрахування передбачених законом відрахувань прибуткового податку, медичного та соціального страхування 15.155,00 CZK нетто (при відпрацювані 8 годин 5 днів на тиждень).

(оригінал диплому про освіту буде треба взяти з собою на набір)

Заробітна плата, перерахована на годинну, складає 3,80 EUR* нетто/година. З урахуванням понаднормової роботи, Ваших здібностей, лояльності, дисципліни та знання чеської мови (спроможність домовитися чеською мовою) роботодавець може підвищити заробітну плату.

 

Набір проходитиме в січні місяці  2019 року. Уточнимо не пізніше за 14 днів до початку набору. Заробітна плата буде виплачуватися в чеській валюті (CZK). Роботодавець надає можливість працювати понаднормово згідно з Трудовим кодексом ЧР. Підприємство роботодавця знаходиться в місті Кийов, в Чеській Республіці, приблизно на відстані 52 км від міста Брно у південно-східному напрямку.

ВИМАГАЄМО:

 • навички ручної праці, майстерність та сумлінність
 • досвід роботи з наведеної вище спеціальності принаймні один рік є перевагою, але не умовою
 • вміння працювати в команді
 • відповідальність та ретельність
 • відсутність судимостей (Довідка про відсутність судимостей надається до пакету документів для оформлення візи)
 • лояльність та бажання вивчати чеську мову; успішні кандидати повинні мати робочий SKYPE, кандидати зі знанням чеської мови принаймні на розмовному рівні можуть претендувати на кращу оцінку!
 • відмінний стан здоров’я
 • готовність працювати у безперервному режимі – увага, робота і вночі!
 • прийняти участь в наборі у Львові. Буде проведений медичний огляд та співбесіда. Ті, що будуть вибрані та підпишуть договір про майбутній трудовий договір, заплатять поворотний внесок у розмірі 210 EUR (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ), який буде повернуто у випадку підпису трудового договору після приїзду до ЧР. Наведена частка буде використана як кишенькові гроші на початку до першої заробітної плати. У випадку відмовлення від виїзду до ЧР з будь-якої причини, буде внесок використано на витрати в зв’язку з оформленням віз, перекладом документів, внесеними зборами і т.п. Треба рахувати з тим, що набір триває цілий день, тому не купляйте квитки на потяг зі Львова раніше, ніж на 19:00 годин!
 • розраховуйте, що мінімально два рази, а максимально три рази треба буде приїхати до Львова (для вибраних здобувачів)

ПРОПОНУЄМО:

Постійну роботу у фірмі, що динамічно розвивається, з легальним трудовим договором прямо із роботодавцем без посередників, з мотиваційною заробітною платою, тиждень відпустки понад законної (в Чеській Республіці Ви маєте право на 4 тижні оплачуваної відпустки, ми надаємо ще 1 тиждень оплачуваної відпустки), , можливість працювати понаднормово, фізіотерапевтичні процедури, користування сауною за вигідні ціни, забезпечення оформлення віз із усіма зборами. Безкоштовне обов’язкове навчання з чеської мови вже протягом доби оформлення віз у SKYPE!

Мінімальна кількість відпрацьованих годин складає 37,5 годин за тиждень! Роботодавець надає можливість працювати понаднормово. Робота проходить у безперервному режимі, у 3-х змінах – першій, другій, третій (нічній), або у випадку 12-годинових змін – в першій та другій

Житло роботодавець забезпечив на початку  в обставлених та обладнаних гуртожитках (кухонні меблі, холодильник, пральна машина, ліжко з матрацом, шафа та WIFI),  де буде розміщено максимально по 2-3 чоловіка в кімнаті; кухня,  санвузол (ванна та туалет), пральна машина спільні. Максимальна ціна житла для працівника складає 4,80 EUR* за добу.

На набір буде зареєстровано максимально 25 здобувачів, а приймати будем максимально 8 працівників на посаду «Обробник» та 4 на посаду «Водій». Решта, які не пройшли, будуть мати можливість вибрати собі іншу працю, котру ми запропонуємо їм в наступному разі Участь у наборі можуть прийняти здобувачі, які не пройшли інші набори для інших компаній та мають потрібний досвід.

 Потрібні документи для набору:

 1. 210 EUR ПОВОРОТНИЙ ВНЕСОК, НА ЯКИЙ БУДЕ НАДАНА ОФІЦІЙНА КВИТАНЦІЯ (ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НЕ БУДЕМО ПРИЙМАТИ БАНКНОТИ НОМІНАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ 500 EUR, МОНЕТИ ТА ПОШКОДЖЕНІ КУПЮРИ).
 2. Актуальний витяг з медичної документації, в якому наведено інформація про родинний та особистий анамнез.
 3. 1 нотаріально завірена копія документу про найбільшу отриману освіту + 1 незавірена копія нотаріально завіреної копії документу про найбільшу отриману освіту
 4. 4 фотографії як на закордонний паспорт розміром 3,5 x 4,5 см. /Обличчя на білому фоні на площі приблизно 80 % площі фотографії та без окулярів/
 5. оригінали усіх дійсних закордонних паспортів та до того ще 4 незавірені копії закордонних паспортів, а саме сторінка з особистими даними та фотографії, а також усіх сторінок, де є усі попередні візи та печатки при переїзду через кордон.
 6. оригінал внутрішнього українського паспорту та 2 незавірені копії внутрішнього паспорту, а саме наступні сторінки: сторінка з фотографією та особистими даними (у деяких випадках йде про дві сторінки, потрібно донести копії обох сторінок, а  також копію сторінки, де є прописка). У випадку, що Ви вже маєте пластикову ID картку, донесіть будь ласка 2 копії цієї картки ID з обох сторін. Також потрібні 2 копії «витягу з реєстру прописок». Оригінал буде потрібно показати при наданні заяви на отримання Робочої карти у Генеральному консульстві ЧР у Львові!
 7. 1 незавірена копія документу платника податків в Україні із індивідуальним податковим номером

ПОТРІБНО РОЗРАХОВУВАТИ, ЩО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ТА ВИХІД НА РОБОТУ МОЖЕ ПРОТЯГНУТИСЯ НА 10 МІСЯЦІВ ВІД ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАБОРУ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИСЯ З РОБОТИ! ПРО ВИЇЗД ДО ЧР ВАС ПОІНФОРМУЮТЬ МІНІМАЛЬНО ЗА ТРИ ТИЖНІ ЗАЗДАЛЕГІДЬ! ВИКОРИСТАЙТЕ ЦЮ ДОБУ С КОРИСТЮ ТА ПОЧНІТЬ ВИВЧАТИ ЧЕСЬКУ МОВУ!

В АНКЕТІ У ВІДПОВІДНОМУ СТОВПЧИКУ НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, НАЗВУ РОБОТОДАВЦЯ ТА ПОСАДУ, НА ЯКОЇ ВИ БИ ХОТІЛИ ПРАЦЮВАТИ!

Розрахунок розміру заробітної плати проведено на підставі середнього місячного фонду робочого часу на 2018 рік, який в Чеській Республіці складає 156,25 годин.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +380675179828 (Viber), чи Емейл – [email protected]  З повагою: Скопіна Антоніна Олександрівна

vykovky small - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

vykovky vacek up upraveny 1 preview 120 - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

prazcove srouby small - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

ostatni zeleznicni srouby small - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

obrabene krouzky 120upok upraveny 1 preview 120 - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov

matice small - Работа в Чехии в компании Šroubárna Kyjov